Kahjuks e-pood on katki. Liiga vanem versioon.
Vaja uue veebipoe teha. Ei tea millal saan.

Kui teate tootenumbreid, kirjutage meilile (info@juzer.fie.ee või jzernov@hotmail.com või juzer@mail.ee).
+37255657266

К сожалению, е-магазин не работает. Слишком старая версия.
Нужно делать новый е-магазин. Не знаю, когда смогу.

Если вы знаете номера артикулов, пишите на электронную почту (info@juzer.fie.ee или jzernov@hotmail.com или juzer@mail.ee).
+37255657266
+7(921)9719613

Tere tulemast meie kollektsioneerimistarvikute e-poodi!

 

Kollektsioneerimine on kirg!

 

Kollektsionäärid on oma kogumisobjektide üle alati uhked ning hindavad neid kõrgelt. Seetõttu on äärmiselt oluline tagada kollektsiooni maksimaalne kaitstus ja säilivus, olenemata sellest, kas kogute marke või münte, medaleid või rahatähti, märke või õllekorke.

 

Olete võtnud endale auväärse kohustuse säilitada kultuurilisi, ajaloolisi ning materiaalseid väärtusi, mis peavad kestma ka järgmistele põlvedele. Me mõistame, et sellelaadsete toodete müügiga kaasneb tohutu vastutus. Seepärast pakume vaid parimaid, ennast aja jooksul tõestanud kaupu ja asjatundlikku nõu Teie kollektsioonile parimate säilitustingimuste loomiseks.

 

Meie e-poes võite omandada kõiki tooteid, mida pakuvad kollektsionääridele sellised tuntud firmad nagu Lindner, Leuchtturm (Lighthouse), Safe, Kobra, Hartberger, Eschenbach. Kaubavaliku hulgast võite leida kirjandust ning katalooge sellistelt firmadelt nagu Michel, Krause, Conros, ning veel paljudelt teistelt.

 

Selleks, et leida Teile vajalik aksessuaar, ei pea Te kulutama oma aega kauplustes või ootama järgmist kollektsionääride laata. Kõikke vajalikku, saab nüüd tellida meie internetipoest.